Latvijas Vīnziņu asociācijas 16 gadu svinības
Šogad aprit 16 gadi, kopš mums ir pašiem sava Latvijas Vīnziņu asociācija - fakts, kuru šoreiz neatstāsim bez ievērības. Tas nozīmē, ka jau 16 gadus Latvijā ir vesels bariņš entuziastu, kuri rūpējas par to, lai latvietis ne tikai iemācītos izprast vīna kultūru, bet arī spētu baudīt šo Dionīsa dāvanu pēc labākajām vīna baudīšanas tradīcijām. Un šoreiz ir doma nosvinēt ar prātam neaptverami labu mielastu.

Vēlamies jūs aicināt atzīmēt mūsu kopīgos svētkus "Latvijas Steiku kluba" mājīgajās telpās Valmieras pusē, kur visa vakara gaitā iepazīsim Latvijā, turpat saimniecībā, audzētas liellopu gaļas nogatavināšanas un pagatavošanas noslēpumus un Mežonīgo Rietumu grilēšanas vēsturi. Steiku nodarbība sākas pie grila, kur gaļas baudītāji tiek iepazīstināti ar teoriju par liellopa gaļas dažādajiem gabaliem, katra gabala īpašībām, pagatavošanas metodēm, marinādi, cepšanas ilgumu un īpatnībām. Marinādē sagatavotie steiku gabali grupas acu priekša tiek izcepti un sniegti degustācijai, lai katrs pats varētu pārliecināties par izcilo garšu. "Latvijas Steiku kluba" vadītājs Jānis ir azartisks steika piekritējs, kurš ir izglītojies Amerikā, kā arī daudz ko apguvis pašmācības ceļā. Runājot par steiku, Jānim iemirdzas acis, tādēļ ar lielu interesi un aizrautību var vērot viņa vadītās nodarbības, kurās tiek iekļauti arī daudzi steiku stāsti, kuriozi un knifiņi.

Pasākums noritēs Valmierā 30.septembrī. Izbraukšanu organizēsim ar autobusu no Rīgas, pasākums sāksies 14:00, tāpēc sāksim pulcēties ap 12:30, jo ceļā jāpavada stunda. Atgriešanās Rīgā plānota uz 20:00.

Jāņem līdzi - sava mīļākā vīna pudele, kura papildinās dažādos steiku veidus, kā arī iepriecinās blakus sēdošos.

Šoreiz lūgsim 25 eiro līdzmaksājumu, par pārējiem izdevumiem asociācija parūpēsies. Šo līdzmaksājumu iekasēsim braukšanas dienā. Ja būs cilvēki, kuri pieteiksies, bet neatnāks, lūgsim kompensēt pilnu pasākuma cenu vienai personai.

Rezervāciju lūgums veikt līdz 30.augustam!

Rakstot uz barolo@inbox.lv. Pēc šī datuma pieteikties vairs nevarēs!!!

 

P.S. Uz pasākumu var pieteikties tikai biedri, kuriem ir pilnībā nokārtotas finansiālās saistības ar asociāciju.